voucher-na-banner1

          Czasami bardzo trudno znaleźć idealny prezent dla bliskiej osoby. Taki, który zapamięta na lata bez względu na okazję. Z ogromną przyjemnością pomożemy Wam taki podarunek stworzyć, kreując najpiękniejszą sesję zdjęciową dla Waszych bliskich. Jest to prezent, który zdobywa coraz większą popularność, a jednocześnie daje i  pozostawia wielką radość wśród obdarowywanych osób.

          Każdy z nas uwielbia piękne fotografie, szczególnie te oglądane po latach. Dlatego też jest to prezent, który będzie wspominany przez długi czas i wielokrotnie komentowany – w rodzinnym gronie i wśród przyjaciół. Poruszy, wniesie radość, zadowolenie i przede wszystkim zatrzyma piękne chwile z życia Waszych Bliskich oraz Waszego.

          Oferując swoje usługi właśnie tak podchodzę do każdej sesji zdjęciowej. Wiem, że moje fotografie mają przede wszystkim wzbudzać emocje i radość fotografowanych osób. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem Vouchera zapraszam do kontaktu bezpośredniego ze mną. Wszystkie informacje dotyczące przebiegu sesji fotograficznej i tego, który pakiet co zawiera znajdują się  w dziale sesje zdjęciowe.