METAMORFOZA STRONY INTERNETOWEJ ZA POMOCĄ ZDJĘĆ
81 %

81% internautów wybierając produkt kieruje się zdjęciem

          Każdego miesiąca wzrastają wymagania internautów względem stron internetowych. Jak wynika z badań, jeśli potencjalnego Klienta nie zatrzyma nasza witryna w ciągu trzech sekund, opuści ją i zacznie googlować dalej.  Aby opracować wyjątkowy wizerunek Waszej strony internetowej warto stworzyć spersonalizowane profile i treści, a przede wszystkim dodać takie zdjęcia, które w pełni przemówią do odbiorcy. Nasze witryny wymagają stałych zmian – powinny być nowoczesne i spełniać aktualne wymagania konsumentów.

          Powiedzenie mówi, że jeden obraz działa więcej niż tysiące słów. Z przyjemnością pomogę więc stworzyć Państwu wraz z moim teamem wyjątkowe zdjęcia wizerunkowe Państwa marki lub produktów, które trafią w samo sedno. Odnajdziemy wspólny klimat zdjęć, wykonamy zdjęcia niepowtarzalne, bez potrzeby kopiowania, czy kupowania gotowych fotografii, które nigdy w pełni nie oddadzą profilu Państwa marki, a jednocześnie znajdują się równolegle u konkurencji sprawiając, że marka nie wyróżnia się niczym.

          Jest oczywistym, że „kupujemy oczami”, dlatego tak ważne przy budowaniu witryny są idealne zdjęcia. Pracujemy w dobie serwisów multimedialnych, (Pinterest, Instagram, Yutube), a badania potwierdzają, że wybierając produkt, markę, czy usługę, aż 81% internautów kieruje się zdjęciami na stronie internetowej.

          Z mojej stron zapewniam Państwu absolutnie profesjonalną fotografię. Każde zdjęcie planujemy od początku w zespole ekspertów (stylistów, projektantów, wizażystów) i dbamy o każdy szczegół. W konsekwencji otrzymacie Państwo zdjęcie po pełnej obróbce, które będzie mogło zostać użyte w każdym rodzaju mediów – również do wydruku na bilbordy.

          Usługa wyceniana jest indywidualnie. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji. Poniżej znajdują się przykładowe strony internetowe moich klientów.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

www.depilar.pl
98
www.mebags.pl
mebags
www.magdalenapawlik.pl
metamorfoza5
www.bdelliumtools.pl
metamorfoza3
www.kuzniccyfutra.pl/
metamorfoza2
www.clareblanc.pl
metamorfoza4
www.botonasze.pl
botonasze
www.monao.pl
monao
www.latoille5.eu
99