Galeria Fotografii Ślubnej
Agnieszka-i-Karol_0339
                Ślub to ten szczególny dzień, który rozpoczyna jedną z najpiękniejszych historii, jaką opowiada życie. Możecie być pewni, że nie przeoczę żadnego momentu w tym, tak ważnym dla Was momencie. Posiadam ogromne doświadczenie w fotografii ślubnej, a jednocześnie pracuję też jako fotograf mody oraz beauty. Jeśli oczekujecie Państwo kreatywności, pełnego zaangażowania, absolutnego profesjonalizmu i niezwykłych zdjęć ślubnych – trafiliście najlepiej. Gwarantuję, że moje doświadczenie i warsztat pracy dostosuję do Waszych oczekiwań i potrzeb. Do każdej uroczystości, którą mam przyjemność fotografować, podchodzę indywidualnie, stawiając jednocześnie nacisk na najwyższą jakość usług oraz terminowość. Zawsze podczas zleceń fotografuję w stroju wizytowym, a moją cechą rozpoznawczą jest niezauważalność – ani Para Młoda, ani goście nie będą się czuli osaczeni przez aparat natomiast efekty będą spektakularne.

 

 

Fotografia ślubna jest dla mnie realizacją łączącą wiele zawodowych doświadczeń: różnych styli portretu oraz fotografii mody, przez które pragnę pokazać piękno wspaniałego wydarzenia w Waszym życiu.

 

 

 Jako fotograf ślubny stale doskonale swoje umiejętności, uczestniczę w prestiżowych szkoleniach na terenie Polski oraz Europy, np. warsztaty fotograficzne z CM Leung w 2015 roku (jednym z najlepszych fotografów ślubnych na świecie). Pracuję na najlepszym sprzęcie – Nikon D4 oraz bardzo dobrej optyce i oświetleniu.

 

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

 

Piotr Werner

PLENERY ŚLUBNE

PRZYGOTOWANIA

PRZYKŁADOWE REALIZACJE Z REPORTAŻU ŚLUBNEGO – DUŻO WIĘCEJ ZDJĘĆ ZAPREZENTUJĘ PODCZAS WSPÓLNEGO SPOTKANIA