FOTOGRAFIA WNĘTRZ ORAZ FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY

Fotografia wnętrz i architektury wymaga sporo wiedzy od fotografa, jak połączyć światło zastane z światłem błyskowym, aby ostateczny efekt zdjęcia był na jak najwyższym poziomie. Realizując zlecenia, współpracowałem z właścicielami hoteli, restauracji, architektami oraz projektantami wnętrz i ogrodów.
Zawsze dążę do tego, aby moje zdjęcia wyróżniały się spośród innych poprzez: oświetlenie, technikę wykonania i kompozycję.
Zdjęcia, które wykonam mają sprawić, że klient przeglądając czasopismo, broszurę turystyczną lub Państwa stronę www, chce być w tym pomieszczeniu lub budynku które ogląda oraz zapamiętać je. Wszystkie fotografie , które oddaje klientowi poddawane są starannemu retuszowi w programie Adobe Photoshop. Fotografuję każde wnętrze, czy jest to mały domek mieszkalny, czy olbrzymia willa lub Wasza cudowna restauracja, sklep lub miejsce usługowe.
Każda realizacja zdjęć wyceniana jest osobno, w zależności od potrzeb klienta i skomplikowania zlecenia, a więc zapraszam serdecznie do kontaktu.

Pozdrawiam

Piotr Werner

Poniżej moja ostatnia realizacja fotografowania wnętrz dla firmy Tarkett.

 

fotografia-wnetrz

fotografia-architektury

zdjecie-wnetrza

wnetrze-zdjecie

zdjecie-pomieszczen