FOTOGRAFIA REKLAMOWA
Sesja zdjeciowa kulinarna

          Dziedziną fotografii w której się specjalizuję jest fotografia reklamowa i komercyjna, w tym zdjęcia przeznaczone do internetowych galerii, jak również druku katalogów, kalendarzy, plakatów lub ulotek promocyjnych i innych form reklamy. Profesjonalna fotografia komercyjna w moim wykonaniu to:

– zdjęcia biznesowe, realizowane dla: kancelarii prawnych, korporacji, producentów, menagerów, bankierów i innych

packshoty (zdjęcia produktowe) dla producentów lub sprzedawców

– zdjęcia do katalogów oraz magazynów

– fotografia mody

– oraz pozostałe dziedziny fotografii komercyjnej.

          Posiadam swój zgrany zespół stylistów mody, wizażystów, stylistów fryzur oraz modelek. Osoby te mają ogromne doświadczenie współpracy z klientem oraz z udziałem w sesjach zdjęciowych. W zależności od potrzeb realizacji zlecenia, wykonuję zdjęcia aparatami Nikon D4, lub wielkoformatowymi. Wszystkie zdjęcia są poddawane szczegółowej, profesjonalnej post-produkcji w programie Adobe Photoshop i konsultowane z klientem.

          Zapraszam do skorzystania z bezpłatnej wyceny zlecenia. Każde zapytanie analizowane i wyceniane jest indywidualnie. Proszę o jak najlepsze sprecyzowanie swoich potrzeb dotyczących realizacji zdjęć podczas wysyłania wiadomości. Jako profesjonalny fotograf  dbam o dobry kontakt z Klientem, dlatego bardzo mile widziane jest spotkanie w Krakowie lub w siedzibie Państwa firmy, w celu omówienia szczegółów projektu. Dzięki temu wykonana przeze mnie realizacja Państwa sesji zdjęciowej spełni wszelkie oczekiwania oraz postawione przed nią wymagania.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE DLA FIRM:

DEPILAR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KALENDARZ DLA FIRMY ANTRANS 2016
 
 
 
 
 
 
Lookbook Rich Inside 2015